КОРМ І ЛАСОЩІ ДЛЯ ТВОГО ПСА

ПОЛЬСЬКИЙ ВИРОБНИК
високоякісного корму для собак
Ми поставляємо різноманіття продуктів на польський та європейський ринок, які наші конкуренти звикли називати кормом для собак. BULT – це більше, ніж просто корм. Ми виготовляємо харчування для собак. Досконало відпрацьовані сучасні технологічні процеси гарантують найвищу якість наших продуктів, а ціни приємно дивують. Постійний доступ до сировини, власні виробничі лінії, логістична база, а також пристрасть і самовідданість нашої команди роблять нас унікальними – так само унікальною буде наша співпраця, до якої ми вас щиро запрошуємо!
СУХИЙ КОРМ
СУПЕР-ПРЕМІУМ
Продукт для великих і малих порід, представлений в чотирьох смаках: качка, індик, лосось і ягнятина, в мішках на застібці-липучці по 3 і 12 кг. Корм виготовлений за спеціальною рецептурою, розробленою особисто ветеринарами BULT. Він призначений для повноцінного харчування собаки, в незалежності від розміру та віку тварини. Упаковки та їхня чудова система відкривання та закривання на липучках виявилися справжнім хітом! Ви будете в захваті, а Ваші собаки задоволені!
Тушковані страви
Блюдо з апетитних шматочків м’яса з овочами у власному бульйоні, повз яке Ваш улюбленець не зможе пройти байдуже.
A, B, C і K – це набір вітамінів, яким збагачена кожна наша тушкована страва. Це революційний продукт у світі харчування для домашніх тварин, адже приготований із високоякісного польського м’яса, яке так само лежить на полицях супермаркетів для людей. Тушковані страви від BULT легко сплутати з блюдом для застілля, тому уважно читайте етикетку!
Ласощі та делікатеси
Смаколики бренду BULT, які цінують собаки та їх власники.
Батон
Повноцінний корм для собак супер-преміум класу
Чисте м’ясо у формі батона класу супер-преміум.
ЛАСОЩІ ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ
Наші натуральні ласощі для тренувань чудово служать нагородою під час активних занять, прогулянки та навчань з собакою.
EcoBox
Делікатеси в біорозкладній упаковці
Найкраще для твого улюбленця, цього разу в екологічній упаковці.
BULT – польський виробник натуральних кормів і ласощів для собак.

Це наш спільний простір, який ми представляємо вам. Тут ви знайдете необхідні знання та інформацію, які дозволять змінити підхід до харчування тварин. На нашому сайті ви можете дізнатися більше про наше виробництво, а також отримати детальну інформацію про корм для собак, який ми виготовляємо в Польщі. І мало того, BULT вже завойовує європейський ринок! Ми представлені в Польщі, Данії, Нідерландах, Чехії та Україні.

Серед продукції бренду BULT – нового польського виробника кормів і ласощів для собак – ви можете знайти безліч продуктів, які вас здивують. Ми пропонуємо унікальні позиції, які відсутні у конкурентів.. Наприклад, сушена печінка, гусятина чи шкіра тріски – натуральний делікатес з Балтійського моря. Так само ми вирізняємося і підходом до технології виробництва, яка дозволяє зберегти первинну харчову цінність продукту без стимуляторів смаку і побічних добавок. Ласощі, делікатеси, вологий та сухий корм, що виготовляються на нашій новоствореній фабриці, не містять жодних хімічних добавок. Продукти бренду BULT на 100% складаються з м’яса та натуральних компонентів.

Вологі та сухі корми бренду BULT на 100% натуральні і не містять жодних добавок чи консервантів.

Бренд BULT з'явився на ринку досить несподівано і відразу ж привернув увагу якістю і різноманітністю асортименту ласощів та делікатесів. Сушений яловичий рубець бренду BULT, найбажаніший продукт серед власників собак, вважається найкращим на ринку: він не кришиться і, головне, дуже приємно пахне. Ми пропонуємо широкий асортимент товару, такий як сухий та вологий корм (у вигляді тушкованих страв і батонів), ласощі для тренувань ( у формі кабаносів та шматочків), сушені ласощі (м’ясо, лапи, копита, шкіра, нирка, печінка...) та багато іншого.

Безумовно, привертає увагу незвичайний дизайн виробів BULT. Ми виділяємося палітрою з чотирьох пастельних кольорів: зелений, помаранчевий, лимонно-жовтий і морський блакитний, які неможливо обійти стороною!

Подзвонити
Поставити запитання